Masáž lávovými kameny – Hot Stones

Exkluzivní masáž spojující teplo sálající z lávových kamenů a jemné masážní techniky s olejem a hmatů thajských masérek.

Masáž lávovými kameny je právem považována za královnu relaxačních a regeneračních masáží. Masáž je prováděna speciálními vulkanickými kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Lávové kameny, nahřáté na tělu příjemnou teplotu se přikládají na klíčová energetická místa, na místa se svalovými bolestmi, či svalovým napětím.Spojení nahřátých kamenů a speciálních masážních technik a hmatů působí blahodárně na unavené a bolestivé svaly, bolavá záda či krční páteř, pomáhá při revmatismu, křečích, bolestech hlavy, odbourává stres a nespavost. Stimuluje krevní oběh a celý lymfatický systém, čímž obnovuje energii těla, zrychluje metabolismus a odplavování škodlivin a toxinů z těla. Masáž lávovými kameny je nezapomenutelným zážitkem nejen díky svým regeneračním a léčebným účinkům, ale i díky blahodárnému, uvolňujícímu a relaxačnímu působení na lidský organismus.

Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku a zároveň uvolňuje svalstvo a hlubší vrstvy tkáně. . Tato 90 nebo 120 minutová masáž zahrnuje vyhřívané kameny v kombinaci s masáží celého těla a současně podporuje pocit hluboké relaxace. 60 minutová léčba zahrnuje masáž zad, krku a ramen.

Kontraindikace: vysoký krevní tlak, nemoci srdce, rakovina a poruchy mízního systému, diabetes, neuropatie, křečové žíly, epilepsie, virové, infekční a horečnaté onemocnění

Nezapomeňte zarezervovat masáž minimálně jednu hodinu předem na tel.: +420 774 856 160       

 

 

60 min / 1200 Kč

90 min / 1580 Kč

120 min / 1950 Kč 

FUENTE_Hot_Stone_Massage_314.jpg

Copyright © 2010-2020 Thai-massage. Template design:JT Design