Tradiční thajská masáž

Je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a jehož kořeny sahají do starověku, do doby před 2 500 lety, tzv. doby Budhy.

 Mezi hlavní účinky thajské masáže patří úleva při bolestech zad, hlavy (migrény), svalů, kloubů..., rozproudění a uzdravení toku životní energie, zlepšení krevního a lymfatického oběhu, rehabilitace a regenerace organizmu, zvýšení hybnosti, posílení imunity, detoxikace, uvolnění stresu, harmonizace a posílení nervového systému. Pro množství protahovacích cviků se thajská masáž nazývá "hatha jóga". Termín, popisující umění thajské masáže nejlépe je "joga masáž". I když může být thajská masáž v případě zdravotních problémů bolestivá, pomůže Vám tyto problémy zmírnit nebo dokonce trvale odstranit. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii.

Optimální doba tradiční thajské masáže je 90 - 120 minut, ale rovněž 60 minut tradiční thajské masáže celého těla, vám přinese pocit uvolnění.

 

60 min / 930 Kč

90 min / 1300 Kč

120 min / 1680 Kč

tradicnitahjskamasaz

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010-2020 Thai-massage. Template design:JT Design